okna lublin tanio
okna lublin tanio
bramy i kraty rolowane
okna lublin tanio

PRZEMYSŁOWE BRAMY I KRATY ROLOWANE

Rolowane bramy przemysłowe muszą być niezawodne, wytrzymałe i bezpieczne. Nasza oferta obejmuje wiele specjalnych rozwiązań, umożliwiających dopasowanie bramy do sposobu zabudowy, specyfi cznych zastosowań i warunków, w których będzie użytkowana. Główną zaletą bram rolowanych jest ich konstrukcja.

Pancerz bramy zwijany jest na wał umieszczony nad otworem, dzięki temu przestrzeń pod sufi tem hali pozostaje wolna. To ważne, gdy kluczowa jest wysokość pomieszczeń. Oferta obejmuje bramy stalowe i aluminiowe. Bramy ocieplone, nieodzowne w miejscach, w których istotne jest utrzymanie temperatury, zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie. Bramy nieocieplone powstają z jednościennych profi li stalowych lub aluminiowych. To ekonomiczna oferta, idealna do wnętrz budynków przemysłowych oraz obiektów niewymagających izolacyjności termicznej.

Bramy i kraty rolowane - Lublin

Pobierz Katalog
Krispol

bramy i kraty lublin

bramy i kraty lublin

Kraty rolowane to urządzenia spełniające jednocześnie rozmaite funkcje. Sprzedajemy je w wielu wariantach, zarówno jeśli chodzi o klasę odporności na włamanie, przepuszczalność powietrza, rodzaje napędów, jak i dostępne wzory i kolory. Podobnie jak w przypadku bram rolowanych, główna zaleta krat to ich konstrukcja, umożliwiająca wykorzystanie powierzchni użytkowej obiektu po obu stronach oraz pod stropem.

Oferujemy kraty z aluminium i stali. Kraty stalowe to ciężkie i wytrzymałe mechanizmy. Doskonale nadają się do zabezpieczania otworów parkingowych, magazynowych itp. Kraty aluminiowe to lekkie konstrukcje, przeznaczone głównie do punktów handlowych w galeriach, salonach jubilerskich i restauracjach

ul.Bursaki 18
20-150 Lublin

Pon-Pt od 8.00 do 16.00
Sob od 8.00 do 12.00

81 442 02 56
81 444 15 06
513 970 480

biuro@lco.com.pl