okna lublin tanio
okna lublin tanio
rolety screen - zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne
okna lublin tanio

Rolety Screen - Zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne

Głównym przeznaczeniem zewnętrznych rolet Screen jest ochrona budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzewaniem się pomieszczeń. Zamontowane na dużych przeszklonych powierzchniach zapewniają wsparcie pracy klimatyzatorów, ograniczając tym samym koszty eksploatacyjne obiektu. Dodatkowo dzięki właściwościom zastosowanych tkanin, gwarantują komfort optyczny we wnętrzu – z jednej strony nie dają efektu zaciemnienia, z drugiej tłumią przenikanie intensywnego światła słonecznego.

System rolet zewnętrznych Screen wyróżnia się innowacyjną budową. Jego charakterystycznym elementem są prowadnice boczne, zintegrowane z tkaniną (system ZIP), wykonaną z włókna szklanego i PVC. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymała i odporna na działanie warunków atmosferycznych, takich jak porywisty wiatr, grad czy deszcz. Opuszczona roleta blokuje także insekty oraz zanieczyszczenia przed dostaniem się do pomieszczeń. Doskonale sprawdza się nie tylko na oknach - może być zamontowana w altanach, werandach lub na balkonie.

Eleganckie wykończenie stanowi skrzynka górna (osłaniająca rurę nawojową tkaniny), która jest dostępna w kształcie owalnym, kwadratowym lub ściętym. ANWIS oferuje szeroki wybór kolorystyki skrzynki oraz prowadnic, m.in.: biel, biel kremowa, antracyt oraz antracyt strukturalny. Bogata gama tkanin pozwala optymalnie dostosować osłony pod względem funkcjonalności oraz aranżacyjnie, do fasady budynku.

Rolety screen, zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne - Lublin

Rolety Screen - Zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne

ul.Bursaki 18
20-150 Lublin

Pon-Pt od 8.00 do 16.00
Sob od 8.00 do 12.00

81 442 02 56
81 444 15 06
513 970 480

biuro@lco.com.pl