bramy i kraty rolowane
okna lublin tanio

Bramy i kraty rolowane

Rolowane bramy przemysłowe to produkty, których główną zaletą jest konstrukcja. Dzięki temu, w jaki sposób pancerz bramy jest zwijany, przestrzeń pod sufitem pozostaje wolna, co ma duże znaczenie w przypadku hal przemysłowych i innych pomieszczeń, w których liczy się przestrzeń. W naszej ofercie są bramy ocieplone, nieodzowne w miejscach, gdzie utrzymanie temperatury jest kwestią priorytetową, oraz bramy nieocieplone, które sprawdzą się w przypadku, gdy izolacja termiczna nie jest wymagana.
Bramy mogą być stalowe i aluminiowe - niezależnie od materiału, bramy rolowane firmy Krispol to gwarancja niezawodności, wytrzymałości i bezpieczeństwa.

Pobierz Katalog
Krispol

bramy i kraty lublin

bramy i kraty lublin

Kraty rolowane, podobnie jak bramy, są wyjątkowo funkcjonalnym rodzajem zabezpieczenia ze względu na swoją konstrukcję, która umożliwia wykorzystanie maksimum przestrzeni. W naszej ofercie mamy wiele wariantów krat różniących się w takich aspektach jak klasa odporności na włamanie, przepuszczalność powietrza, rodzaje napędów, czy dostępne wzory i kolory. Kraty stalowe - ciężkie i wytrzymałe - sprawdzą się w garażach podziemnych i wielostanowiskowych, natomiast lżejsze kraty aluminiowe doskonale nadają się do zabezpieczenia punktów handlowych czy restauracji.

Zachęcamy do obejrzenia katalogu firmy Krispol i zapoznania się ze szczegółami!

ul.Bursaki 18
20-150 Lublin

Pon-Pt od 8.00 do 16.00

81 442 02 56
81 444 15 06
513 970 480

biuro@lco.com.pl