drzwi wewnętrzne
okna lublin tanio

Drzwi wewnętrzne - nowoczesność w każdym calu

Urządzając mieszkanie lub biuro, chcesz nadać mu niepowtarzalną atmosferę. Wybierasz cieszące oko i pasujące do określonego stylu elementy dekoracyjne i czujesz dumę, gdy uda Ci się uzyskać oszałamiający efekt. Nic więc dziwnego, że nie chcesz, aby źle dobrane drzwi popsuły Ci doznania estetyczne. Z nami uda Ci się dobrać drzwi, które doskonale wkomponują się w Twoją starannie zaaranżowaną przestrzeń. Oferujemy drzwi wewnętrzne renomowanej firmy Vivento, która obecna jest na rynku już od 35 lat i cieszy się stale rosnącym zaufaniem klientów.

Pobierz Katalog
Vivento

drzwi wewnętrzne lublin

drzwi wewnętrzne lublin

Drzwi bezprzylgowe w systemie SIMPLE będą atrakcyjną opcją dla osób, które urządzają swoją przestrzeń w duchu nowoczesności i wierności minimalizmowi, poszukujących w związku z tym produktów prostych i pozbawionych ozdobnych elementów. W drzwiach bezprzylgowych krawędź skrzydła tworzy z ościeżnicą gładką, jednolitą płaszczyznę, a zawiasy pozostają niewidoczne. Drzwi są dostępne jako opcja w kolekcji BRILLIANT, PRESTIGE i BASIC.

System CONTRAST dostępny jest w skrzydłach drzwiowych kolekcji BASIC oraz w drzwiach wejściowych. System daje możliwość wyboru okleiny na grubości skrzydła oraz ościeżnicy w innym kolorze niż powierzchnia skrzydła. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku osób lubiących kontrasty i ciekawe rozwiązania kolorystyczne. System jest dostępny zarówno w drzwiach przylgowych, jak i bezprzylgowych.

Drzwi rewersyjne - drzwi z odwrotną przylgą - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą, by drzwi otwierały się do wewnątrz, przy jednoczesnym zachowaniu jednolitej płaszczyzny z ościeżnicą od zewnątrz. System ten jest dostępny w kolekcji BASIC w komplecie z ościeżnicą regulowaną DIN. Pełna specyfikacja poszczególnych modeli skrzydeł drzwiowych z tej kolekcji dostępna jest w katalogu Vivento.

Drzwi INVISIBLE to propozycja dla tych, którzy marzą o tym, by ich drzwi wtapiały się w tło ściany. Produkowane są w wersji bezprzylgowej i mogą być wykończone folią PAINT-ME, umożliwiającą tapetowanie lub malowanie farbami ściennymi lub też dekorem z gamy kolorystycznej PVC, CPL, CLPL i FF. W skład standardowego wyposażenia skrzydła drzwiowego INVISIBLE wchodzą 2 zawiasy wpuszczane i zamek magnetyczny na klucz (z możliwością zmiany na zamek z blokadą, na wkładkę patentową lub bez dolnego otworu). Ościeżnica stała jest wykonana z aluminium i zaprojektowana tak, by drzwi jak najmniej odróżniały się od ściany. Konstrukcja ościeżnicy różni się w zależności od tego, czy jest montowana w ścianie murowanej, czy gipsowo-kartonowej.

Drzwi skośne to dogodne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nachylenie sufitu uniemożliwia sięgnięcie po standardowe skrzydła. Są produkowane w wybranych modelach i kolorach, w zależności od wymiarów otworu w ścianie. Możliwe jest też wykonanie przeszkleń, które będą dostosowane do nietypowych rozmiarów drzwi. Ponieważ jednak proces produkcji drzwi skośnych jest bardziej złożony, każde zamówienie podlega starannej analizie w celu dokonania oceny możliwości jego realizacji i kalkulacji kosztów usługi.

Drzwi wahadłowe to szczególnie popularne rozwiązanie w miejscach o dużym nasileniu ruchu, takich jak budynki użyteczności publicznej. Drzwi wahadłowe SWING są produkowane w formie bezprzylgowej, w wersji bez przeszklenia lub też z przeszkleniem typu bulaj, dzięki któremu drzwi zostają wyposażone w okrągłe okienko przypominające iluminator na statku. Drzwi mogą być wykonane w wersji jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej, na dowolny wymiar z zakresu 60 do 200.

Dzięki drzwiom dwuskrzydłowym można pozwolić sobie na znacznie szersze przejścia w mieszkaniu, co dla wielu osób stanowi wygodne rozwiązanie aranżacyjne. Drzwi dwuskrzydłowe produkowane są w formie przylgowej i mogą występować w wersji ze skrzydłami o takiej samej szerokości (symetryczne) lub takiej, w której skrzydło aktywne jest szersze od skrzydła biernego (asymetryczne). Klient może wybrać dowolny z oferowanych w katalogu modeli i kolorów; drzwi mogą zostać wykonane w dowolnym dostępnym dla danego modelu wymiarze. Istnieje też możliwość wykonania drzwi dwuskrzydłowych w systemie bezprzylgowym SIMPLE.

Drzwi przesuwne w systemie naściennym to ukłon w stronę nowoczesności. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie brak dekoracji na ścianie stwarza pole do aranżacyjnego popisu w stylu minimalistycznym. Skrzydła w tym systemie są zawsze widoczne, ponieważ przesuwają się po ścianie. Produkowane są w wersji bezprzylgowej, w dowolnym kolorze i modelu dostępnym w kolekcji BASIC i na dowolny wymiar, zgodnie z ofertą dla danego modelu. W standardowej ofercie bez dodatkowych opłat są dwa typy uchwytu do skrzydła drzwiowego (szczegóły w katalogu Vivento) oraz przefrezowanie dolne w celu zamontowania ogranicznika dla stabilizacji drzwi w pionie.

Drzwi przesuwne chowane w kasecie w ścianie to świetny sposób na to, jak stylowo i nowocześnie zaoszczędzić kawałek przestrzeni w mieszkaniu, w którym nie ma jej za wiele. Drzwi przesuwne w tym systemie są produkowane w formie bezprzylgowej, w dowolnym kolorze i modelu i na dowolny wymiar, zgodny z ofertą dla wybranego modelu skrzydła drzwiowego. Skrzydło jest standardowo wyposażone w uchwyt (dwie opcje do wyboru w wariancie bez dodatkowej opłaty). W ofercie podstawowej jest też przefrezowanie dolne w celu zamontowania ogranicznika dla stabilizacji drzwi w pionie.

Drzwi składane, z uwagi na swój charakterystyczny wygląd, będą doskonałym wyborem dla tych, którzy bardziej od klasyki cenią sobie nieszablonowość. Sposób, w jaki się otwierają, powoduje, że nie zajmują tyle miejsca, co standardowe drzwi. Sprawdzą się więc w przypadku niewielkiego metrażu. Drzwi składane FOLD produkowane są w systemie bezprzylgowym, w dwóch wersjach: jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Drzwi są skonstruowane w ten sposób, że obydwie części połączone są za pomocą 3 zawiasów. W górnym elemencie dopasowanej do skrzydeł ościeżnicy drewnianej montowany jest mechanizm stabilizujący drzwi.

ul.Bursaki 18
20-150 Lublin

Pon-Pt od 8.00 do 16.00

81 442 02 56
81 444 15 06
513 970 480

biuro@lco.com.pl